Informácie o prádle:
Kategória: Boxerky
Dodavateľ:COTONELLA
Cena:15.99 €

Dvojbalenie pánskych boxeriek z veľmi príjemného bavlneného úpletu. Vďaka pridanému podielu elastanu sa skvele prispôsobia postave. Kratšie nohavičky sú zakončené pružným lemom, vďaka ktorému na stehnách netlačia. Pánske boxerky Výhodné balenie Zvislý šev na zadnej strane Certifikát kvality a nezávadnosti Oeko-Tex ® Standard 100


 • Pánske boxerky UOMO Modal Noir
  Pánske boxerky UOMO Modal Noir

  Pánske boxerky z extra príjemného úpletu s prídavkom modalu. Klasický strih je ideálny na pohodlné nosenie. Pánske boxerky Úplet Bez funkčného otvoru v rozkroku Zadná strana bez švov Certifikát Oeko-Tex® Standard 100..

  8.69 €
 • 2 pack pánskych boxeriek UOMO Noir kratšie
  2 pack pánskych boxeriek UOMO Noir kratšie

  Dvojbalenie pánskych boxeriek z veľmi príjemného bavlneného úpletu. Vďaka pridanému podielu elastanu sa skvele prispôsobia postave. Kratšie nohavičky sú zakončené pružným lemom, vďaka ktorému na stehnách netlačia. Pánske..

  15.99 €
 • Pánske boxerky White 002
  Pánske boxerky White 002

  Pánske boxerky z príjemného úpletu. Klasický strih je ideálny na pohodlné nosenie. Pánske boxerky Úplet Bez funkčného otvoru v rozkroku Zadná strana bez švov..

  9.89 €
 • Pánske boxerky Red M004
  Pánske boxerky Red M004

  Pánske boxerky z veľmi príjemného bavlneného úpletu. Vďaka vyššiemu podielu elastanu sa skvele prispôsobia postave. Dlhšie nohavičky sú zakončené pružným lemom, na stehnách netlačia. Pánske boxerky Zvislý šev na zadnej..

  9.49 €© 2019 Najnovšie módne trendy. Štýlová dámska a pánska móda: Kontakt