Informácie o prádle:
Kategória: Nohavičky - výpredaj
Dodavateľ:Astratex
Cena:6.71 €

Brazílske nohavičky Viktoria Red v malinovo červenej farbe. Obľúbený strih, ktorý nechá nádherne vyniknúť Vašim krivkám. Z kolekcie Astratex. Brazílske nohavičky Predná časť čipkovaná Zadná časť z hladkého materiálu Zvislý šev v zadnej časti Zosilnený bavlnený rozkrok


 • Nohavičky Nicoletta vyššie
  Nohavičky Nicoletta vyššie

  Pôvabné vyššie nohavičky Nicoletta Vám učarujú. Obľúbený strih v romantickom prevedení. Klasické nohavičky Kombinácia materiálov v prednej časti Zadná časť hladká Zosilnený bavlnený rozkrok..

  14.99 €
 • Nohavičky Adeline I klasické
  Nohavičky Adeline I klasické

  Klasické nohavičky Adeline I v nežnom kvetinovom prevedení. Bohato zdobené čipkou. Klasické nohavičky Kombinácia materiálov v prednej aj zadnej časti Zosilnený bavlnený rozkrok Certifikát kvality a neškodnosti Oeko-Tex® Standard..

  9.89 €
 • Nohavičky Romantic klasické čipkované
  Nohavičky Romantic klasické čipkované

  Romantické nohavičky klasického strihu, výrazne zdobené jemnou čipkou. Oblasť zadočku je priehľadná. Klasické nohavičky Kombinácia materiálov v prednej aj zadnej časti Zvislý šev v zadnej časti Zosilnený bavlnený rozkrok..

  13.99 €
 • Nohavičky Novato
  Nohavičky Novato

  Nežné nohavičky klasického strihu. Kombinácia ľahko priehľadného elastického materiálu a čipky Pás zakončuje mäkká bielizňová gumička pošitá čipkou Lemy zakončené klasickou bielizňovou gumičkou Vnútorná časť rozkroku..

  11.69 €© 2019 Najnovšie módne trendy. Štýlová dámska a pánska móda: Kontakt