Informácie o prádle:
Kategória: Dámska bielizeň
Dodavateľ:Nipplex
Cena:28.99 €

Pôvabné pyžamo Bona v jemnej ružovej. Kombinácia príjemného úpletu z viskózy a mäkkej čipky je zárukou úplného pohodlia. Dámske pyžamo Úplet Tielko Mäkko vystužené košíčky Šortky


 • Luxusná dámska košieľka Simone
  Luxusná dámska košieľka Simone

  Košieľka Simone oblečie Vaše prsia do čipky a extra hebkého mikrovlákna. O pokojný spánok sa postará príjemná viskóza a splývavý A strih. Doprajte si pohodlie so štipkou elegancie. Luxusná košieľka Úplet Dĺžkovo..

  31.99 €
 • Sťahovacie nohavičky Juleen
  Sťahovacie nohavičky Juleen

  Sťahovacie nohavičky Juleen zdobí v prednej časti plastický vzor. Stredný stupeň stiahnutia si poradí s problematickými partiami v oblasti bruška a vykúzli hladkú siluetu. Sťahovacie nohavičky MID CONTROL – stredný stupeň..

  11.99 €
 • Sťahovacie body Donna
  Sťahovacie body Donna

  Sťahovacie body Donna z príjemného a pružného mikrovlákna. Stredný stupeň stiahnutia vyhladí problematické partie, okraje rezané laserom nepreznačujú cez oblečenie. Body je vykrojené tesne pod prsami, takže ho môžete doplniť..

  15.99 €
 • Sťahovacie nohavičky Dallas
  Sťahovacie nohavičky Dallas

  Vyššie sťahovacie nohavičky Dallas u príjemného mikrovlákna. Najvyšší stupeň stiahnutia si poradí s problematickými partiami v oblasti bruška a vykúzli dokonalú siluetu. Vďaka silikónovému prúžku na vnútornej strane pásu..

  13.99 €
 • Sťahovacie body Aurelia
  Sťahovacie body Aurelia

  Sťahovacie body Aurelia je ušité u príjemného a pružného mikrovlákna. Najvyšší stupeň stiahnutia spolu so zdvojenou látkou v oblasti bruška krásne zoštíhli a vyhladí problematické partie. Okraje rezané laserom nepresvitajú pod..

  22.99 €© 2019 Najnovšie módne trendy. Štýlová dámska a pánska móda: Kontakt