Informácie o prádle:
Kategória: Dámske plavky
Dodavateľ:Linea Sprint
Cena:30.50 €

Dámske tankiny Claudia boli navrhnuté a ušité v Taliansku. Vrchný diel so skrytými vystuženými košíčkami má odopínateľné ramienka a je určený skôr pre ženy s menšími prsami. Plavky sú zdobené plastickým vrúbkovaním. Dámske tankiny Rýchloschnúci materiál Skryté vystužené košíčky Odopínateľné ramienka Klasické kostice Nohavičky klasického strihu Plavky sú predávané ako komplet a nemožno samostatne voliť inú veľkosť nohavičiek.


 • Dámske dvojdielne plavky Alicia vystužené
  Dámske dvojdielne plavky Alicia vystužené

  Originálne dvojdielne plavky Alicia vhodné aj pre dámy s plnšou postavou. Ľahko vystužené košíčky sú v T strihu, ktorý zaoblí Vaše prsia. Nohavičky majú pohodlný klasický strih a na bokoch sťahovanie, vďaka ktorému si sama..

  47.34 €
 • Dámske dvojdielne plavky Fiesta
  Dámske dvojdielne plavky Fiesta

  Dámske dvojdielne plavky Fiesta s vystuženými košíčkami a módnym zvieracím vzorom. Nízke nohavičky klasického strihu majú na bokoch strappy pásiky. Dámske dvojdielne plavky Rýchloschnúci materiál Vystužené košíčky Klasické..

  54.59 €
 • Dámske dvojdielne plavky Camellia
  Dámske dvojdielne plavky Camellia

  Dámske dvojdielne plavky Camellia s pevne vystuženými košíčkami. Nohavičky klasického strihu sú v prednej časti podšité druhou slabšou vrstvou. Dámske dvojdielne plavky Rýchloschnúci materiál Vystužené košíčky Klasické..

  33.59 €
 • Dámske dvojdielne plavky Paradise
  Dámske dvojdielne plavky Paradise

  Dámske dvojdielne plavky Paradise sú pozvánkou do tropického raja. Vystužené košíčky dajú prsiam pevný tvar. Nohavičky v klasickom strihu sa dajú na bokoch stiahnuť šnúrkou a tak regulovať ich výšku. Dámske dvojdielne plavky..

  36.79 €
 • Horný diel dámskych plaviek Gloria
  Horný diel dámskych plaviek Gloria

  Horný diel dámskych plaviek Gloria zaujme na prvý pohľad svojou farebnosťou. Podprsenka v bandeau strihu je mäkko vystužená, ramienka sa zaväzujú za krkom. Rýchloschnúci materiál Vystužené košíčky Bočné kostice Zaväzovanie za..

  43.67 €© 2019 Najnovšie módne trendy. Štýlová dámska a pánska móda: Kontakt