Informácie o prádle:
Kategória: Dámske plavky
Dodavateľ:Mila
Cena:47.99 €

Dámske tankiny Loretta s tropickou potlačou a jemnými zlatými bodkami. Mäkko vystužené košíčky sú skryté, ramienka odopínateľné. Nohavičky v klasickom strihu sa v páse dajú vyhrnúť a na bokoch stiahnuť šnúrkami. Dámske tankiny Rýchloschnúci materiál Skryté nevystužené košíčky Silikónový prúžok na vnútornej strane košíčkov Odopínateľné ramienka Bez kostíc Nohavičky klasického strihu Horný a spodný diel sa predávajú v komplete, nemožno ich objednať jednotlivo. Vytvorte si dokonalý plážový outfit!


 • Dámske tankiny Fantasy
  Dámske tankiny Fantasy

  Tankiny Fantasy sú vďaka svojmu strihu vhodné aj pre ženy plnších tvarov. Top zdobí ornamentálny a kvetinový vzor v žiarivých farbách. Jednofarebný spodný diel má zvnútra prednej časti elastickú sieťovinu. Dámske tankiny..

  112.9 €
 • Dámske tankiny Contemporary
  Dámske tankiny Contemporary

  Dámske tankiny v retro dizajne ocenia nielen ženy s plnšími tvarmi. Mäkko vystužené košíčky poskytnú prsiam prirodzenú oporu. Efektne rozložený geometrický vzor a nariasenie v prednej časti skryjú väčšie bruško. Jednofarebné..

  112.9 €
 • Dámske dvojdielne plavky Miriam
  Dámske dvojdielne plavky Miriam

  Dámske dvojdielne plavky Miriam s tropickou potlačou a jemnými zlatými bodkami. Košíčky sú pevne vystužené, medzi prsami ozdobené kovovou sponou. Nohavičky v klasickom strihu sa v páse dajú vyhrnúť a na bokoch stiahnuť šnúrkami...

  47.99 €
 • Dámske dvojdielne plavky Camilla
  Dámske dvojdielne plavky Camilla

  Dámske dvojdielne plavky Camilla s pevne vystuženými košíčkami. Nohavičky klasického strihu sú v prednej časti podšité druhou slabšou vrstvou. Dámske dvojdielne plavky Rýchloschnúci materiál Vystužené košíčky Klasické..

  47.99 €
 • Dámske dvojdielne plavky Paradise
  Dámske dvojdielne plavky Paradise

  Dámske dvojdielne plavky Paradise sú pozvánkou do tropického raja. Vystužené košíčky dajú prsiam pevný tvar. Nohavičky v klasickom strihu sa dajú na bokoch stiahnuť šnúrkou a tak regulovať ich výšku. Dámske dvojdielne plavky..

  45.99 €© 2019 Najnovšie módne trendy. Štýlová dámska a pánska móda: Kontakt