Informácie o prádle:
Kategória: Župany a pyžamá
Dodavateľ:PIGEON
Cena:70.99 €

Originálne dámske pyžamo s nápaditým strihom aj motívom. Vrchný diel zdobia volániky na rukávoch, nohavice zase ozvláštňuje zvonový strih. Dámske pyžamo Satén Dlhé nohavice V páse prešitá guma


 • Dámsky hrejivý župan Sofie sivý
  Dámsky hrejivý župan Sofie sivý

  Dámsky hrejivý župan s jemným plastickým vzorom imitujúcim vzor pleteniny. Vonkajšia aj vnútorná strana má jemný chĺpok, sú veľmi príjemné na dotyk. Kapucňa a léga županu sú podšité hrubšou vrstvou mikroplyšu. Dámsky..

  38.99 €
 • Dámsky hrejivý župan Sofie ružový
  Dámsky hrejivý župan Sofie ružový

  Dámsky hrejivý župan s jemnou plastickou imitáciou vzoru pleteniny. Vonkajšia aj vnútorná strana má jemný chĺpok, sú veľmi príjemné na dotyk. Kapucňa a léga županu sú podšité hrubšou vrstvou mikroplyšu. Dámsky župan..

  29.24 €
 • Dámsky hrejivý župan Shawl
  Dámsky hrejivý župan Shawl

  Hrejivý dámsky župan Shawl z mimoriadne hebkého mikroplyšu s dlhším vlasom. Zahreje Vás po kúpaní aj počas leňošenia pri sledovaní seriálu. Dámsky župan Mikroplyš Zaväzovanie v páse Vrecká na bokoch..

  35.99 €
 • Dámsky župan Sára krémový
  Dámsky župan Sára krémový

  Dámsky župan z mikroplyšu s vytlačeným plastickým vzorom. Veľmi príjemný na dotyk. Dámsky župan Mikroplyš Zaväzovanie v páse Vrecká na bokoch..

  25.49 €
 • Dámsky župan Sára slivkový
  Dámsky župan Sára slivkový

  Dámsky župan z mikroplyšu v nádhernom sýtom odtieni. Spoľahlivo zahreje a je veľmi príjemný na dotyk. Dámsky župan Mikroplyš Zaväzovanie v páse Vrecká na bokoch..

  25.49 €© 2019 Najnovšie módne trendy. Štýlová dámska a pánska móda: Kontakt