Informácie o prádle:
Kategória: Dievčenská bielizeň
Dodavateľ:Gabriella
Cena:3.99 €

Dievčenské pančuchové nohavice s roztomilými srdiečkami potešia každú malú parádnicu. Pás je mäkký a netlačí. Detské pančuchové nohavice Elastický neškrtiaci pás Bez zosilnenej špičky a päty


 • Dievčenské pančuchové nohavice Mela
  Dievčenské pančuchové nohavice Mela

  Jednofarebné dievčenské pančuchové nohavice Mela s jemnou rebrovou štruktúrou. Veľmi pohodlné, s plochými švami. V páse opatrené mäkkým lemom. Detské pančuchové nohavice Ploché švy Elastický neškrtiaci pás Bez zosilnenej..

  3.99 €
 • Dievčenské pančuchové nohavice Dimka
  Dievčenské pančuchové nohavice Dimka

  Dievčenské pančuchové nohavice Dimka s motívom mašličiek skvele doplnia každú sukňu aj šaty. Bez zosilnenej špičky i päty. Z talianskej kolekcie a talianskych materiálov. Detské pančuchové nohavice Matný vzhľad Elastický..

  4.13 €
 • Dievčenské pančuchové nohavice Dosia
  Dievčenské pančuchové nohavice Dosia

  Dievčenské pančuchové nohavice Dosia ozdobia nôžky Vašej malej slečny motívom motýľov vtkávaným na jemne sieťovanom podklade. Zosilnený sed je z extra priedušného materiálu. Z talianskej kolekcie a talianskych materiálov. ..

  3.59 €
 • Dievčenské pančuchové nohavice Didi
  Dievčenské pančuchové nohavice Didi

  Dievčenské pančuchové nohavice Didi ozdobia nôžky Vašej malej slečny kvetinovým motívom vtkávaným na jemne sieťovanom podklade. Pre štýlový outfit. Z talianskej kolekcie a talianskych materiálov. Detské pančuchové nohavice..

  2.80 €
 • Dievčenské pančuchové nohavice Delcy
  Dievčenské pančuchové nohavice Delcy

  Dievčenské pančuchové nohavice Delcy ozdobia nôžky Vašej malej slečny nápadnými bodkami. Zosilnený sed je z extra priedušného materiálu. Z talianskej kolekcie a talianskych materiálov. Detské pančuchové nohavice Matný vzhľad..

  3.52 €© 2019 Najnovšie módne trendy. Štýlová dámska a pánska móda: Kontakt