Informácie o prádle:
Kategória: Plnšie tvary
Dodavateľ:Hamana
Cena:25.47 €

Chladnejšie noci si žiadajú nočnú bielizeň s dlhými rukávmi. Oblečte si príjemnú košieľku Melani, ktorej výstrih a rukávy zdobí elegantná čipka. Dámska nočná košieľka Úplet


 • Nežná košieľka Sabrina
  Nežná košieľka Sabrina

  Nežná aj zvodná zároveň. Nočná košieľka Sabrina si Vás získa pôvabnou elastickou čipkou, ktorá zahaľuje ramená, a atypicky predĺženým strihom. Dámska nočná košieľka Úplet Zadná strana dlhšia..

  32.19 €
 • Dámsky župan Bona
  Dámsky župan Bona

  Keď sa elegancia snúbi s pohodlím. Dámsky župan Bona jemne obkreslí siluetu Vášho tela a splývavý materiál zabezpečí komfortné nosenie kedykoľvek budete chcieť. Luxusný župan Úplet Zavinovacie zaväzovanie..

  33.11 €
 • Pančuchové nohavice Microfibre plus size 60 DEN
  Pančuchové nohavice Microfibre plus size 60 DEN

  Hladké 60 DEN pančuchové nohavice v nadmernej veľkosti z mikrovlákna. Pohodlný širší pás v rozkroku vložený široký klin pre maximálne prispôsobenie Vašim proporciám zosilnené špičky ploché švy pre príjemné nosenie..

  7.49 €
 • Župan Maya
  Župan Maya

  Župan Maya je jasnou voľbou pre ženy, ktoré dávajú prednosť jednoduchému štýlu. Má trojštvrťové rukávy a v ponuke je v niekoľkých farebných variantoch. Dámsky župan Úplet Zaväzovanie v páse..

  30.44 €
 • Pančuchové nohavice Amy plus size 60 DEN
  Pančuchové nohavice Amy plus size 60 DEN

  Pančuchové nohavice Amy pre ženy plných tvarov. Vyrobené z mikrovlákna s vysokým obsahom Lycry. Dámske pančuchové nohavice Ploché švy Elastický neškrtiaci pás Zosilnená nohavičková časť Zvislé švy na zadnej strane Zosilnená..

  5.89 €© 2019 Najnovšie módne trendy. Štýlová dámska a pánska móda: Kontakt