Informácie o prádle:
Kategória: Zvodná bielizeň
Dodavateľ:Obsessive
Cena:25.19 €

Komplet košieľky a nohavičiek pre vášnivé noci! Buďte neodolateľne zvodná! Košieľka je vyrobená zo saténu, príjemnej elastickej čipky a pružnej sieťoviny Nevystužené košíčky z čipky majú uprostred prestrihy, spojené našitou perličkou Zaväzujú sa za krkom Pod prsami je saténový tunel s plochou gumou, pokračuje aj na chrbát Stredná časť košieľky je z pružnej sieťoviny, dolná časť je čipkovaná, na zadočku opäť s prestrihmi a perličkami Súčasťou balenia sú aj pružné tangá nohavičky z jemnej sieťoviny s gumičkami


 • Komplet košieľky a nohavičiek Adell
  Komplet košieľky a nohavičiek Adell

  Luxusný komplet z ľahkého a zmyselne priesvitného materiálu. Rafinované riešenie na romantické večery vo dvojici! Košieľka je z ornamentálnej čipky a jemnej pružnej sieťoviny Hlboký výstrih do V, voľne splývavé rukávy Spodný..

  39.99 €
 • Komplet košieľky a nohavičiek Euphoria
  Komplet košieľky a nohavičiek Euphoria

  Komplet zvodnej košieľky a tangá nohavičiek Euphoria. S nevystuženými košíčkami, ktoré ozdobia Vaše prsia ľahučkou priesvitnou čipkou. Košieľka je vyrobená z jemného hladkého mikrovlákna a príjemnej elastickej čipky..

  31.99 €
 • Komplet košieľky a nohavičiek Deep Love
  Komplet košieľky a nohavičiek Deep Love

  Luxusný komplet Deep Love vo vášnivo červenej. Z priesvitnej sieťoviny s čipkovanými detailmi. Dokonalá bielizeň na romantické večery vo dvojici! Komplet je z jemnej lesklej čipky a elastickej sieťoviny Košieľka má nevystužené..

  37.99 €
 • Komplet košieľky a nohavičiek Fawila
  Komplet košieľky a nohavičiek Fawila

  Elegantný komplet Fawila s luxusnými čipkovanými detailmi. Ten pravý kúsok bielizne na romantické večery vo dvojici. Komplet košieľky a nohavičiek je z priesvitnej elastickej sieťoviny a jemnej čipky Košieľka má nevystužené..

  25.19 €
 • Zvodná košieľka Cylenne
  Zvodná košieľka Cylenne

  Nechajte ho podľahnúť Vaše zmyselnosti! Nezbedná celopriehľadná košieľka Cylenne pre potešenie Vás oboch! Košieľka je vyrobená z pružnej sieťoviny Povrch celého košíčka zdobia vyšívané mašličky Zaväzovanie za krkom, v..

  41.99 €
 • Zvodná košieľka Elle
  Zvodná košieľka Elle

  Vkusná košieľka Elle je príjemnou spoločníkov na dlhé večery. Kombinácia čipky a splývavého materiálu zaručuje nielen pohodlie, ale aj obdivné pohľady Vášho partnera. Nevystužené košíčky sú čipkované, nepriehľadné, bez..

  24.99 €© 2019 Najnovšie módne trendy. Štýlová dámska a pánska móda: Kontakt