Informácie o prádle:
Kategória: Zvodná bielizeň
Dodavateľ:Excellent Beauty
Cena:34.99 €

V košieľke Michele sa snúbi nežnosť s eleganciou. Košíčky tvorí jemná čipka, ktorá nechá perfektne vyniknúť poprsie. Spodný diel si podmanil lesklý satén a lichotivý A strih. V tejto kombinácii budete neodolateľná a zároveň sa pohodlne vyspíte. Luxusná košieľka Satén Nevystužené košíčky Dĺžkovo nastaviteľné ramienka


 • Zmyselný komplet košieľky a nohavičiek Bianca
  Zmyselný komplet košieľky a nohavičiek Bianca

  Zvodný komplet košieľky a nohavičiek tangá s lesklou čipkou. Dostaňte ho na kolená! Košieľka je z pružného a zjemneného tylu, doplneného lesklo vyšívanou kvetinovou čipkou Nevystužený strih trojuholníkových košíčkov (zo..

  36.99 €
 • Komplet košieľky a nohavičiek Viviette
  Komplet košieľky a nohavičiek Viviette

  Zvodná košieľka s prázdnymi košíčkami a tangá nohavičkami s čipkou. Zmyselne priehľadný a odhaľujúci komplet v ňom prebudia nespútanú vášeň! Košieľka je z pružného tylu a kvetinovej čipky Trojuholníkové košíčky sú..

  20.14 €
 • Zmyselná košieľka Adolla
  Zmyselná košieľka Adolla

  Zmyselná košieľka z ľahkého polopriesvitného materiálu. Košieľka je z ľahkého, polopriesvitného materiálu, lemovaného čipkou Nevystužené trojuholníkové košíčky pôsobia zvodne a zdôraznia líniu pŕs Zapínanie za krkom na..

  24.99 €
 • Zvodný komplet košieľky a nohavičiek Cassidy White
  Zvodný komplet košieľky a nohavičiek Cassidy White

  Zvodný priesvitný komplet Cassidy s čipkou. Buďte neodolateľná! Z ľahkého a priehľadného materiálu Trojuholníkové nevystužené košíčky lemované čipkou Čipka zdobí aj oblasť dekoltu a spodný okraj košieľky Tenké a..

  27.99 €© 2019 Najnovšie módne trendy. Štýlová dámska a pánska móda: Kontakt