Informácie o prádle:
Kategória: Plnšie tvary
Dodavateľ:Hamana
Cena:24.06 €

V nočnej košieľke z príjemnej viskózy sa Vám bude krásne zaspávať. Na ramenách je jemná čipka a dekolt a bok košieľky sú ozvláštnené kontrastnou kvetinovou aplikáciou. Dámska nočná košieľka Úplet


 • Dámske pyžamové tričko Sunshine
  Dámske pyžamové tričko Sunshine

  Roztomilé pyžamové tričko Sunshine je pohodlné a príjemné. Extra mäkký úplet si rýchlo obľúbite. Dámske pyžamové tričko Úplet Certifikát kvality a neškodnosti Oeko-Tex® Standard 100..

  14.44 €
 • Dámske pyžamové nohavice Flowers
  Dámske pyžamové nohavice Flowers

  Pôvabné pyžamové nohavice s originálnym dizajnom si obľúbite. Extra mäkký úplet a padnúci strih sa postarajú o Vaše pohodlie. Dámske pyžamové nohavice Úplet Sťahovanie v páse V páse prešitá guma Vrecká na bokoch nohavíc..

  25.59 €
 • Dámske pyžamové tričko Palm trees
  Dámske pyžamové tričko Palm trees

  Originálne pyžamové tričko z extra príjemného úpletu. Dámske pyžamové tričko Úplet Certifikát kvality a neškodnosti Oeko-Tex® Standard 100..

  18.99 €
 • Dámske pyžamové šortky Palm Trees
  Dámske pyžamové šortky Palm Trees

  Originálne pyžamové šortky z extra príjemného úpletu s motívom paliem. Dámske pyžamové nohavice Úplet V páse prešitá guma Vrecká na bokoch nohavíc Certifikát kvality a nezávadnosti Oeko-Tex® Standard 100..

  18.25 €
 • Dámska nočná košeľa Liamas
  Dámska nočná košeľa Liamas

  Klasicky strihaná nočná košeľa s originálnou potlačou lám. Extra mäkký a príjemný úplet si rýchlo zamilujete. Dámska nočná košeľa Úplet Certifikát kvality a neškodnosti Oeko-Tex® Standard 100..

  25.19 €
 • Dámska nočná košieľka Flowers
  Dámska nočná košieľka Flowers

  Zaujímavá nočná košieľka s ľahko sa rozširujúcim strihom Vám pristane. Extra mäkký a príjemný úplet si rýchlo zamilujete. Dámska nočná košieľka Úplet Dĺžkovo nastaviteľné ramienka Certifikát kvality a neškodnosti..

  28.99 €© 2019 Najnovšie módne trendy. Štýlová dámska a pánska móda: Kontakt