Informácie o prádle:
Kategória: Nohavičky - výpredaj
Dodavateľ:Lupoline
Cena:7.20 €

Klasické nohavičky Chriss s jemnou čipkou. Nohavičky sú vyrobené z hladkého úpletu a čipky Pás a okraje nohavičiek sú pružné V prednej časti sú čipkované aplikácie Zadná strana je hladká, bez švov Oblasť rozkroku je podšitá bavlnou


 • Nohavičky Natalia klasické vyššie
  Nohavičky Natalia klasické vyššie

  Klasické vyššie nohavičky Natalia. Pre Váš dokonalý pocit! Nohavičky sú vyrobené z pevnejšieho mikrovlákna a čipky Stred prednej časti je čipkovaný, podložený príjemnou bavlnou V páse je všitá širšia plochá guma Okraje..

  12.59 €
 • Nohavičky Natalia klasické
  Nohavičky Natalia klasické

  Jemné nohavičky klasického strihu. S čipkovanou prednou časťou! Nohavičky sú vyrobené z hladkého mikrovlákna a jemne podšitej čipky Pás a okraje nohavičiek sú pružné Zadná strana je hladká, bez švov..

  12.59 €
 • Nohavičky Aphelia klasické
  Nohavičky Aphelia klasické

  Klasické nohavičky Aphelia v nižšom strihu. Nohavičky sú vyrobené z pevnejšieho hladkého mikrovlákna a čipky, podložené bavlnou v telovej farbe V páse je všitá plochá bielizňová gumička Okraje nohavičiek sú rezané laserom..

  11.99 €
 • Nohavičky Honey H36 klasické
  Nohavičky Honey H36 klasické

  Vysoké elegantné nohavičky Honey s čipkovanými aplikáciami. Nohavičky sú vyrobené z pevnejšieho mikrovlákna a čipky Pás a okraje nohavičiek sú podšité bielizňovou gumičkou Zadná strana je hladká, bez švov Rozkrok je pre..

  12.99 €© 2019 Najnovšie módne trendy. Štýlová dámska a pánska móda: Kontakt