Informácie o prádle:
Kategória: Nohavičky - výpredaj
Dodavateľ:Lupoline
Cena:7.20 €

Klasické nohavičky Denisse s čipkou. Nohavičky sú vyrobené z hladkého mikrovlákna a čipky Pás a predné okraje nohavičiek sú podšité bielizňovou gumičkou Na prednej strane čipkované aplikácie Zadná strana má uprostred zvislý šev a čipkované lemy nohavičiek Rozkrok je pre vyššie pohodlie podložený bavlnou


 • Nohavičky Viktoria SP klasické
  Nohavičky Viktoria SP klasické

  Čipkované nohavičky s čipkovanou vsadkou. Nohavičky sú vyrobené z hebkého mikrovlákna, prednú časť zdobí jemná čipka Zadná strana je hladká Pás a okraje nohavičiek sú podšité gumičkou Rozkrok je podložený bavlnenou..

  7.36 €
 • Nohavičky Claudia I klasické
  Nohavičky Claudia I klasické

  Nežné nohavičky Claudia si jednoducho zamilujete. Jemnú kvetinovú čipku dopĺňa hebké mikrovlákno. Spolu tvoria neodolateľnú podívanú. Klasické nohavičky Kombinácia materiálov v prednej aj zadnej časti Zvislý šev na zadnej..

  12.99 €
 • 3 pack klasických vyšších nohavičiek Mila
  3 pack klasických vyšších nohavičiek Mila

  Výhodné balenie nohavičiek vyššieho strihu. Príjemný bavlnený úplet sa postará o pohodlné nosenie a moderný dizajn Vás poteší. Klasické nohavičky Výhodné balenie Predná aj zadná časť hladké..

  12.99 €
 • 3 pack bavlnených nohavičiek Elisa
  3 pack bavlnených nohavičiek Elisa

  Trojbalenie vyšších bavlnených nohavičiek Elisa s mäkkými pohodlnými lemami. Klasické nohavičky Výhodné balenie Ploché švy Široký elastický pás Predná aj zadná časť hladké Balenie obsahuje troje rôzne nohavičky, viď..

  11.99 €
 • Nohavičky Nella klasické
  Nohavičky Nella klasické

  Klasické bavlnené nohavičky Nella s nežnou čipkou. Ideálne na každodenné pohodlie. Navyše za priaznivú cenu. Klasické nohavičky Kombinácia materiálov v prednej časti Zadná časť hladká Dizajn čipky sa môže oproti fotografii..

  5.09 €© 2019 Najnovšie módne trendy. Štýlová dámska a pánska móda: Kontakt