Informácie o prádle:
Kategória: Nohavičky - výpredaj
Dodavateľ:Gossard
Cena:22.79 €

Nohavičky Eyelash VIP klasického strihu z jemnej čipky, saténu a elastickej sieťoviny. V efektnej kombinácii sivej a čiernej. Klasické nohavičky Predná časť čipkovaná Zvislý šev v prednej časti Zadná časť z jemnej sieťoviny Zosilnený bavlnený rozkrok


 • Nohavičky Lindsay sťahovacie vyššie
  Nohavičky Lindsay sťahovacie vyššie

  Jemne sťahujúce nohavičky Lindsay vylepšia Vaše krivky. Veľmi pohodlné, nežne krásne. Nohavičky zo zvýšeným pásom Sťahovací efekt Široký elastický pás Kombinácia materiálov v prednej časti Zadná časť hladká Zosilnený..

  9.89 €
 • Nohavičky Valentina klasické
  Nohavičky Valentina klasické

  Zvodné celočipkované nohavičky v klasickom strihu. Ozdobia Vaše bruško rafinovanými prestrihmi a vďaka zvislému švu zmyselne zaoblia zadoček. Klasické nohavičky Predná aj zadná časť čipkovaná Zvislý šev v prednej aj zadnej..

  9.89 €
 • Nohavičky Akira francúzske
  Nohavičky Akira francúzske

  Nohavičky Akira vo francúzskom strihu dodajú Vášmu bielizníku štipku šarmu. So zníženým pásom a nohavičkami z jemného tylu. Francúzske nohavičky Kombinácia materiálov v prednej aj zadnej časti Zosilnený bavlnený rozkrok..

  11.99 €
 • Nohavičky Audrey klasické
  Nohavičky Audrey klasické

  Elegantné nohavičky Audrey s vyšším pásom, v klasickom strihu. Sú ušité z hladkého mikrovlákna, ktoré na brušku a nohavičkách strieda jemný tyl s bohatou kvetinovou výšivkou. Nohavičky so zvýšeným pásom Kombinácia..

  11.99 €© 2019 Najnovšie módne trendy. Štýlová dámska a pánska móda: Kontakt