Informácie o prádle:
Kategória: Nohavičky
Dodavateľ:Lupoline
Cena:4.20 €

Pohodlné klasické nohavičky z príjemného materiálu. S drobným dierovaným vzorom! Nohavičky sú z komfortnej bavlny a pružného elastanu Pás a nohavičky sú lemované ozdobnou gumičkou Rozkrok je pre väčšie pohodlie podložený druhou vrstvou bavlny


 • Nohavičky Blanca klasické
  Nohavičky Blanca klasické

  Jemné a elegantné nohavičky s čipkou. Nohavičky majú klasický strih a sú vyrobené z hladkého mikrovlákna a jemnej čipky Pás a okraje nohavičiek sú podšité bielizňovou gumičkou V prednej časti sú dve čipkované aplikácie..

  11.69 €
 • Nohavičky Johanna klasické
  Nohavičky Johanna klasické

  Klasické dámske nohavičky v snehobielom prevedení. Nohavičky sú vyrobené z hladkého mikrovlákna, vpredu majú prekrásnu aplikáciu z vyšívaného tylu Pás a okraje nohavičiek sú podšité bielizňovou gumičkou Zadná strana je..

  10.52 €
 • Nohavičky Cecilia klasické
  Nohavičky Cecilia klasické

  Klasické nohavičky Cecilia. Z veľmi pružnej sieťoviny! Nohavičky majú stred prednej časti ušitý z jemnej čipky podšitej sieťovinou Boky aj zadná časť sú tiež zo sieťoviny, okraje nohavičiek vzadu zo zdvojenej vrstvy V páse je..

  7.55 €
 • Nohavičky Mia klasické 01
  Nohavičky Mia klasické 01

  Klasické nohavičky Mia. Elegantné a slušivé! Nohavičky sú vyrobené z hladkého mikrovlákna a čipky s jemnými odleskami Pás a okraje nohavičiek sú podšité bielizňovou gumičkou Predná strana je na bokoch zdobená čipkou..

  11.89 €
 • Nohavičky Denise klasické
  Nohavičky Denise klasické

  Klasické nohavičky z jemného mikrovlákna v smaragdovom odtieni. Nohavičky sú z hladkého mikrovlákna, stred prednej strany z jemného vyšívaného tylu, podloženého hladkou príjemnou tkaninou Pás a okraje nohavičiek sú podšité..

  3.60 €
 • Nohavičky Vivienne klasické
  Nohavičky Vivienne klasické

  Klasické nohavičky Vivienne s ozdobným pásom. Nohavičky sú vyrobené z jemného mikrovlákna v tehlovej farbe V páse je našitá ozdobne perforovaná gumička Okraje nohavičiek sú podšité mäkkou bielizňovou gumičkou Zadná časť je..

  5.60 €
 • Nohavičky Cher klasické vyššie
  Nohavičky Cher klasické vyššie

  Luxusné nohavičky s čipkou a nádherným efektom strappy pásikov! Nohavičky sú v prednej časti vyrobené z veľmi jemnej sieťoviny v telovej farbe s našitými čiernymi strappy pásikmi a nádhernou čipkou, zadná strana je z hladkého..

  13.43 €© 2019 Najnovšie módne trendy. Štýlová dámska a pánska móda: Kontakt