Informácie o prádle:
Kategória: Nohavičky - výpredaj
Dodavateľ:NIKOL DJUMON
Cena:14.23 €

Originálne čipkované nohavičky sú praktické aj pôvabné. Rafinovaný vyšší strih podrží aj mäkšie bruško a zaujímavá čipka oblečie Vaše krivky do elegancie. Nohavičky so zvýšeným pásom Predná aj zadná časť čipkované Zvislý šev v zadnej časti Zosilnený bavlnený rozkrok


 • 2 pack klasických nohavičiek Alice
  2 pack klasických nohavičiek Alice

  Ak dávate prednosť klasickému strihu nohavičiek, potom si určite obľúbite aj bavlnený model Alice v balení po 2 kusoch. Pás a nohavičky lemuje jemná čipka. Klasické nohavičky Výhodné balenie Predná aj zadná časť hladké..

  8.69 €
 • Nohavičky Romantic klasické čipkované
  Nohavičky Romantic klasické čipkované

  Romantické nohavičky klasického strihu, výrazne zdobené jemnou čipkou. Oblasť zadočku je priehľadná. Klasické nohavičky Kombinácia materiálov v prednej aj zadnej časti Zvislý šev v zadnej časti Zosilnený bavlnený rozkrok..

  13.99 €
 • Nohavičky Romantic klasické
  Nohavičky Romantic klasické

  Romantické nohavičky Romantic v klasickom strihu. Nežná kvetinová potlač na hebkom mikrovlákne pôsobí sviežim dojmom. Klasické nohavičky Predná aj zadná časť hladké Zosilnený bavlnený rozkrok..

  11.99 €
 • Nohavičky Novato
  Nohavičky Novato

  Nežné nohavičky klasického strihu. Kombinácia ľahko priehľadného elastického materiálu a čipky Pás zakončuje mäkká bielizňová gumička pošitá čipkou Lemy zakončené klasickou bielizňovou gumičkou Vnútorná časť rozkroku..

  11.69 €© 2019 Najnovšie módne trendy. Štýlová dámska a pánska móda: Kontakt