Informácie o prádle:
Kategória: Nohavičky - výpredaj
Dodavateľ:Dorina
Cena:5.88 €

Kvetinové nohavičky Raquel Floral z najjemnejšieho mikrovlákna a čipky. Začnite ráno s krásnou bielizňou. Klasické nohavičky Kombinácia materiálov v prednej časti Zadná časť hladká Zosilnený bavlnený rozkrok Certifikát kvality a nezávadnosti Oeko-Tex ® Standard 100


 • Nohavičky Elomi Sachi Red klasické vyššie
  Nohavičky Elomi Sachi Red klasické vyššie

  Vysoké nohavičky Sachi so strappy efektom na bokoch sú módnou lahôdkou. Ušité v trendy strihu, ktorý perfektne drží bruško. Klasické nohavičky Kombinácia materiálov v prednej časti Zvislý šev na zadnej strane Zosilnený..

  30.99 €
 • Nohavičky Hanna klasické
  Nohavičky Hanna klasické

  Nohavičky Hanna v klasickom strihu si môžete obliecť vo všedný deň aj pri romantických chvíľkach. Pohodlné, pôvabné, ženské. Klasické nohavičky Elastický pás Kombinácia materiálov v prednej časti Zadná časť hladká..

  13.99 €
 • Nohavičky Eloise klasické
  Nohavičky Eloise klasické

  Originálne dámske nohavičky klasického strihu. Netradičnú sieťovinu s veľkými okami dopĺňa hladké mikrovlákno. Klasické nohavičky Kombinácia materiálov v prednej časti Zadná časť hladká Zosilnený bavlnený rozkrok..

  13.99 €
 • Nohavičky Daniella vyššie
  Nohavičky Daniella vyššie

  Nohavičky Daniella Vás doslova zahrnú čipkou a jemným tylom. Zvislý šev na zadnej strane zmyselne zaoblí Váš zadoček. Klasické nohavičky Kombinácia materiálov v prednej aj zadnej časti Zvislý šev v prednej aj zadnej časti..

  17.99 €
 • Nohavičky DIM klasické
  Nohavičky DIM klasické

  Mimoriadne pružné a pohodlné nohavičky v klasickom strihu. S ozdobnými gombíkmi v prednej časti a zamatovou stuhou v páse. Klasické nohavičky Ozdobná guma v páse Predná aj zadná časť hladká Zosilnený bavlnený rozkrok..

  14.99 €© 2019 Najnovšie módne trendy. Štýlová dámska a pánska móda: Kontakt