Informácie o prádle:
Kategória: Nohavičky - výpredaj
Dodavateľ:Alles
Cena:16.79 €

Oblečte svoje krivky do luxusu. Nohavičky Royal potešia milovníčky krásnej a pohodlnej bielizne. Klasické nohavičky Elastický pás Predná aj zadná časť čipkovaná Zosilnený bavlnený rozkrok


 • Nohavičky Tatiana klasické vyššie
  Nohavičky Tatiana klasické vyššie

  Pohodlie a eleganciu v jednom ponúkajú nohavičky Tatiana. Kombináciu jemného mikrovlákna, kvetinovej čipky a módneho vyššieho strihu si určite obľúbite. Klasické nohavičky Kombinácia materiálov v prednej časti Zadná časť..

  12.99 €
 • Nohavičky Fantasie Nadine
  Nohavičky Fantasie Nadine

  Nohavičky Nadine v sebe snúbia kvetinovú eleganciu a pohodlie. Zadné lemy nohavičiek sú rezané laserom, takže nebudú pod oblečením vidieť. Klasické nohavičky Okraje rezané laserom Kombinácia materiálov v prednej časti Zvislý..

  29.99 €
 • 2 pack klasických nohavičiek Alice
  2 pack klasických nohavičiek Alice

  Ak dávate prednosť klasickému strihu nohavičiek, potom si určite obľúbite aj bavlnený model Alice v balení po 2 kusoch. Pás a nohavičky lemuje jemná čipka. Klasické nohavičky Výhodné balenie Predná aj zadná časť hladké..

  8.69 €
 • Nohavičky Romantic klasické čipkované
  Nohavičky Romantic klasické čipkované

  Romantické nohavičky klasického strihu, výrazne zdobené jemnou čipkou. Oblasť zadočku je priehľadná. Klasické nohavičky Kombinácia materiálov v prednej aj zadnej časti Zvislý šev v zadnej časti Zosilnený bavlnený rozkrok..

  13.99 €© 2019 Najnovšie módne trendy. Štýlová dámska a pánska móda: Kontakt