Informácie o prádle:
Kategória: Župany a pyžamá
Dodavateľ:CECEBA
Cena:44.99 €

Pánske pyžamo z veľmi príjemnej pleteniny Klimaktiv (špeciálna zmes organickej bavlny a mikropolyesteru). Pyžamo skvele drží tvar aj po mnohonásobnom vypraní. Navyše ho nemusíte žehliť. Pánske pyžamo Úplet Nežehlivá úprava Šortky V páse prešitá guma Certifikát kvality a nezávadnosti Oeko-Tex® Standard 100


 • Pánsky župan Karl grafitový
  Pánsky župan Karl grafitový

  Príjemný pánsky župan so štýlovou výšivkou na hrudi. Na vnútornej strane je materiál obohatený o antibakteriálne bambusové vlákno, ktoré výborne saje vlhkosť. Je teda ideálnym spoločníkom po kúpeli, ale využiť ho môžete aj..

  48.99 €
 • Pánske pyžamo CECEBA Aqua XL plus nežehlivé
  Pánske pyžamo CECEBA Aqua XL plus nežehlivé

  Pánske pyžamo z veľmi príjemnej pleteniny Klimaktiv (špeciálna zmes organickej bavlny a mikropolyesteru). Pyžamo skvele drží tvar aj po mnohonásobnom vypraní. Navyše ho nemusíte žehliť. Pánske pyžamo Úplet Nežehlivá úprava..

  44.99 €
 • Pánske pyžamo ENRICO COVERI 5034BL
  Pánske pyžamo ENRICO COVERI 5034BL

  V príjemnom pánskom pyžame sa pohodlne spí aj relaxuje. Hrejivý úplet je pohodlný a skvele ladí s klasickým strihom a módnym dizajnom. Pánske pyžamo Úplet Dlhé nohavice V páse guma v tuneli Nohavice zakončené manžetou Zadné..

  39.99 €
 • Pánske pyžamo ENRICO COVERI 5043
  Pánske pyžamo ENRICO COVERI 5043

  Módne pánske pyžamo, ktoré ide s dobou. Stavte na pohodlie v podobe hrejivého úpletu v kombinácii s klasickým strihom. Príjemne sa vyspite a môžete v ňom zostať až do popoludňajšieho sledovania televízie. Pánske pyžamo Úplet..

  39.99 €
 • Pánske pyžamo ENRICO COVERI 5039
  Pánske pyžamo ENRICO COVERI 5039

  Pánske pyžamo z príjemne hrejivého úpletu. Štýlový model pre moderného muža! Pánske pyžamo Úplet Dlhé nohavice V páse guma v tuneli Nohavice zakončené manžetou Zadné vrecko nohavíc..

  39.99 €
 • Pánske pyžamo ENRICO COVERI 5039ANT
  Pánske pyžamo ENRICO COVERI 5039ANT

  Pánske pyžamo z príjemne hrejivého úpletu. Štýlový model pre moderného muža! Pánske pyžamo Úplet Dlhé nohavice V páse guma v tuneli Nohavice zakončené manžetou Zadné vrecko nohavíc..

  39.99 €© 2018 Najnovšie módne trendy. Štýlová dámska a pánska móda: Kontakt