Informácie o prádle:
Kategória: Pánska bielizeň – Výpredaj
Dodavateľ:Enrico Coveri
Cena:19.20 €

Pánske pyžamo z príjemne hrejivého úpletu. Štýlový model pre moderného muža! Pánske pyžamo Úplet Dlhé nohavice V páse guma v tuneli Nohavice zakončené manžetou Zadné vrecko nohavíc


 • Pánske boxerky CORNETTE Vianoce
  Pánske boxerky CORNETTE Vianoce

  Veselé pánske boxerky s vianočným motívom. Z komfortného bavlneného úpletu na celodenné pohodlie. Pánske boxerky Úplet V páse guma v tuneli Bez funkčného otvoru v rozkroku Zvislý šev v zadnej časti Certifikát kvality a..

  5.76 €
 • Pánske boxerky CORNETTE Vianočné šišky
  Pánske boxerky CORNETTE Vianočné šišky

  Elegantné pánske boxerky s vianočným motívom. Z komfortného bavlneného úpletu na celodenné pohodlie. Pánske boxerky Úplet V páse guma v tuneli Bez funkčného otvoru v rozkroku Zvislý šev v zadnej časti Certifikát kvality a..

  5.76 €
 • Pánske vianočné pyžamo E.COVERI Xmas
  Pánske vianočné pyžamo E.COVERI Xmas

  Originálne pánske pyžamo z príjemne hrejivého úpletu. Netradičný vianočný motív na nohaviciach je príjemným spestrením klasického modelu. Pánske pyžamo Úplet Dlhé nohavice V páse guma v tuneli Nohavice zakončené manžetou..

  19.20 €
 • Pánske boxerky CORNETTE Rudolf
  Pánske boxerky CORNETTE Rudolf

  Kárované pánske boxerky s originálnym sobom v prednej časti vyzerajú skvele. Motív soba má na čiapke 3D brmbolec. Klasický strih a príjemný úplet sa pohodlne nosia. Pánske boxerky Úplet V páse guma v tuneli Zadná strana bez švov..

  5.76 €
 • Pánske boxerky CORNETTE Vianočné svetielka
  Pánske boxerky CORNETTE Vianočné svetielka

  Originálne pánske boxerky s motívom vianočných svetielok. Netradičný dizajn podčiarkuje výrazná guma v páse. Klasický strih a kvalitný úplet sa pohodlne nosia. Pánske boxerky Úplet V páse guma v tuneli Zadná strana bez švov..

  5.76 €© 2019 Najnovšie módne trendy. Štýlová dámska a pánska móda: Kontakt