Informácie o prádle:
Kategória: Pánska bielizeň – Výpredaj
Dodavateľ:Fordville
Cena:11.52 €

Pánske pyžamo so zimným motívom. Je ušité z jemného, hrejivého fleecu, na prednej strane s aplikáciou. Nohavice zdobí nórsky vzor. Pánske pyžamo Fleece Dlhé nohavice V páse prešitá guma Sťahovanie v páse


 • Pánske boxerky ROSSLI Beer
  Pánske boxerky ROSSLI Beer

  Pánske boxerky Beer majú pre väčšie pohodlie špeciálne strihanú oblasť rozkroku. S módnou potlačou! Pánske boxerky Úplet V páse prešitá guma Bez funkčného priehmatu Zadná časť bez švov Certifikát kvality a nezávadnosti..

  5.82 €
 • 3 pack pánskych boxeriek CR7 CRISTIANO RONALDO Multicolour
  3 pack pánskych boxeriek CR7 CRISTIANO RONALDO Multicolour

  Pohodlné boxerky z kolekcie bielizne od Cristiana Ronalda. Klasický strih a príjemný úplet dopĺňa široká guma v páse, ktorá je z oboch strán extra hebká. Navyše vo výhodnom balení po troch kusoch! Pánske boxerky Výhodné balenie..

  18.47 €
 • Pánske boxerky CORNETTE Lemur
  Pánske boxerky CORNETTE Lemur

  Pohodlné pánske boxerky jemne obopnú siluetu a vďaka plochým švom nikde netlačia. Vtipná potlač na prednej strane ozvláštňuje tento model. Pánske boxerky Úplet Ploché švy V páse guma v tuneli Zvislý šev na zadnej strane..

  5.76 €
 • 3 pack pánskych boxeriek CR7 CRISTIANO RONALDO Black
  3 pack pánskych boxeriek CR7 CRISTIANO RONALDO Black

  Pohodlné boxerky z kolekcie bielizne od Cristiana Ronalda. Klasický strih a príjemný úplet dopĺňa široká guma v páse, ktorá je z oboch strán extra hebká na dotyk. Navyše vo výhodnom balení po troch kusoch! Pánske boxerky..

  27.71 €
 • 2 pack pánskych boxeriek HENDERSON Core Fox
  2 pack pánskych boxeriek HENDERSON Core Fox

  Pohodlné pánske boxerky vo výhodnom dvojbalení. Klasický strih ladí s jednofarebným prevedením a širokou gumou s logom. Pánske boxerky Výhodné balenie Úplet Bez funkčného otvoru v rozkroku Zadná časť bez švov Balenie obsahuje..

  11.89 €© 2019 Najnovšie módne trendy. Štýlová dámska a pánska móda: Kontakt