Informácie o prádle:
Kategória: Pančuchový tovar a legíny
Dodavateľ:Veneziana
Cena:12.99 €

Luxusné pančuchové nohavice s originálnym vzorom. Materiál s prídavkom elastanu jedinečné čierne ornamenty na lesklom podklade v páse širšia elastická guma v rozkroku vkladaný bavlnený klin pre Váš komfort 60 DEN


 • Pančuchové nohavice Dalia
  Pančuchové nohavice Dalia

  Trendy pančuchové nohavice s jedinečným vzorom. Príjemný materiál s elastanom vzor s imitáciou podväzkových pančúch v rozkroku vkladaný bavlnený klin pre Váš komfort ploché švy pre príjemné nosenie bez zosilnených špičiek..

  11.99 €
 • Bokové pančuchové nohavice Exclusiv 20 DEN
  Bokové pančuchové nohavice Exclusiv 20 DEN

  Jemné pančuchové nohavice so zníženým pásom zdobeným elegantnou čipkou. Vďaka bokovému strihu a neviditeľnej nohavičkovej časti si ich môžete vziať aj pod minisukňu či kraťasy. Dámske pančuchové nohavice Matný vzhľad..

  6.29 €
 • Luxusné pančuchové nohavice 802 s feromónmi
  Luxusné pančuchové nohavice 802 s feromónmi

  Exkluzívne pančuchové nohavice napustené feromónmi Vám pomôžu sa cítiť sebavedome. Objavte nový, elegantný spôsob, ako zdôrazniť svoju zmyselnosť.. Dámske pančuchové nohavice Parfumované Matný vzhľad Elastický neškrtiaci..

  27.99 €
 • Pančuchové nohavice Charlotte
  Pančuchové nohavice Charlotte

  Elegantné pančuchové nohavice Charlotte s jedinečnou imitáciou podväzkového pásu a nohavičiek. Doprajte si „podväzky“, ktoré sa nikdy nerozopnú. Vzorované pančuchové nohavice Elastický neškrtiaci pás Bez zosilneného sedu..

  6.69 €
 • Pančuchové nohavice 3 pack
  Pančuchové nohavice 3 pack

  Klasické pančuchové nohavice na každodenné nosenie. Vo výhodnom trojbalení! Dámske pančuchové nohavice Výhodné balenie Zosilnený sed Bez zosilnenej špičky a päty Polomatný vzhľad..

  7.49 €
 • Bokové pančuchové nohavice 20 DEN
  Bokové pančuchové nohavice 20 DEN

  Jemné pančuchové nohavice s praktickým bokovým strihom. Skvele sa hodia pod sukne so zníženým pásom. Dámske pančuchové nohavice Matný vzhľad Bokový strih Elastický neškrtiaci pás Zosilnená nohavičková časť Bez zosilnenej..

  3.59 €© 2019 Najnovšie módne trendy. Štýlová dámska a pánska móda: Kontakt