Informácie o prádle:
Kategória: Pančuchový tovar a legíny
Dodavateľ:Gabriella
Cena:2.39 €

Klasické silónové podkolienky s prídavkom lycry, bez značenej päty a špičky. V praktickom balení po dvoch pároch. Dámske silónové podkolienky Výhodné balenie Lesklý vzhľad Bez zosilnenej špičky a päty Pohodlný neškrtiaci lem Sila 15 DEN


 • Podkolienky Microfibre 501
  Podkolienky Microfibre 501

  Podkolienky z lycry, so širokým lemom. Dámske podkolienky Matný efekt Zosilnená špička Bez zosilnenej päty Pohodlný neškrtící lem 0..

  2.39 €
 • Hrejivé ponožky na spanie
  Hrejivé ponožky na spanie

  Hrejivé dámske ponožky určené na spanie. Česká výroba! Ponožky sú vyrobené v kombinácii s vlnou a elastanom, ktorý zaručuje vyššiu pružnosť materiálu hrejivý materiál udrží nohy v teple po celú dobu spánku zakončené..

  4.33 €
 • Športové ponožky Patriot mix B
  Športové ponožky Patriot mix B

  Univerzálne športové ponožky z komfortnej bavlny. Česká výroba! Vhodné pre športové aktivity, prácu i voľný čas Sú vyrobené v kombinácii s bavlnou a elastanom, ktorý poskytuje materiálu vyššiu pružnosť Materiál má vysoké..

  4.13 €
 • Pančuchové nohavice Lycra 105 - 20 DEN
  Pančuchové nohavice Lycra 105 - 20 DEN

  Klasické pančuchové nohavice na každodenné nosenie. V polomatnom prevedení. Dámske pančuchové nohavice Zosilnený sed Bez zosilnenej špičky a päty Polomatný vzhľad..

  2.79 €
 • Pančuchové nohavice Medica 111
  Pančuchové nohavice Medica 111

  Pančuchové nohavice Medica vďaka špeciálne zosilnenému materiálu pomáhajú v boji s kŕčovými žilami a celulitídou. Navyše jemne tvarujú bruško, boky a zadoček. Obsahujú tiež výťažok z Aloe Vera starajúci sa o pokožku. ..

  4.69 €
 • Pančuchové nohavice Velia - otvorená špička
  Pančuchové nohavice Velia - otvorená špička

  Jemné pančuchové nohavice bez prstovej časti! Ideálne pre leto - vhodné do otvorených topánok! s prídavkom lycry pre vysokú elasticitu a húževnatosť materiálu jemnosť 10 DEŇ..

  5.49 €© 2019 Najnovšie módne trendy. Štýlová dámska a pánska móda: Kontakt