Informácie o prádle:
Kategória: Nohavičky
Dodavateľ:Babell
Cena:9.71 €

Vyššie sťahovacie nohavičky Joanna Vám pomôžu k vysnívanej postave. Pevnejšie lesklé mikrovlákno vyrysuje pás, boky a bruško. Pre výraznejší efekt stiahnutia je stred prednej časti zo zdvojené látky. Sťahovacie nohavičky MID CONTROL – stredný stupeň zoštíhlenia Zvislý šev v zadnej časti Zosilnený bavlnený rozkrok


 • Nohavičky Maia vyššie sťahovacie
  Nohavičky Maia vyššie sťahovacie

  Klasické nohavičky Maia s vyšším pásom sú elegantným riešením pre ženy túžiace po krásnej siluete. Formujúci efekt zakryje drobné nedokonalosti v oblasti bruška a vyhladí ho. Klasické nohavičky Kombinácia materiálov v..

  13.99 €
 • Nohavičky Lindsay Pink I sťahovacie
  Nohavičky Lindsay Pink I sťahovacie

  Nohavičky Lindsay s miernym sťahovacím efektom. V oblasti bruška je materiál pevnejší a krásne zoštíhli Vaše bruško. Sťahovacie nohavičky Ploché švy Široký elastický pás Kombinácia materiálov v prednej časti Dva zvislé..

  10.13 €
 • Ľahko sťahovacie nohavičky Blael
  Ľahko sťahovacie nohavičky Blael

  Sťahovacie nohavičky Blael v brazílskom strihu ľahko sformujú Vašu postavu. Pás a okraje nohavičiek sú rezané laserom a nebudú pod priliehavým oblečením vidieť. Nohavičky sú ideálnou voľbou pod plesové šaty alebo sukňu...

  10.99 €
 • Sťahovacie nohavičky Rayl
  Sťahovacie nohavičky Rayl

  Sťahovacie nohavičky Rayl v klasickom strihu sformujú Váš pás a bruško. Okraje nohavičiek sú rezané laserom a nebudú teda pod priliehavým oblečením vidieť. Nohavičky sú ideálnou voľbou pod plesové šaty alebo sukňu. Navrhnuté..

  11.99 €
 • Sťahovacie body Lora
  Sťahovacie body Lora

  Zoštíhľujúce body Lora Vám pomôže vymodelovať postavu snov. Stredný stupeň stiahnutia sa postará o ploché bruško a hladkú siluetu. Okraje rezané laserom nikde netlačia a nepresvitajú, vďaka tomu je body prakticky neviditeľné aj..

  18.69 €
 • Sťahovacie nohavičky Tina
  Sťahovacie nohavičky Tina

  Praktické sťahovacie nohavičky Tina jemne stiahnu bruško a zadoček. Špeciálny materiál má na vnútorných okrajoch nohavičiek vpletené silikónové vlákno, vďaka ktorému nohavičky nekĺžu po stehne a držia na svojom mieste. ..

  10.94 €© 2019 Najnovšie módne trendy. Štýlová dámska a pánska móda: Kontakt