Informácie o prádle:
Kategória: Zvodná bielizeň
Dodavateľ:Gabriella
Cena:6.69 €

Elegantné samodržiace pančuchy s luxusným čipkovaným lemom. Samodržiace pančuchy Bez zosilnenej špičky a päty Lycra dvakrát opletená polyamidovým vláknom Silikónový prúžok na vnútornej strane lemu Sila 15 DEN


 • Samodržiace pančuchy Exclusive 15 DEN
  Samodržiace pančuchy Exclusive 15 DEN

  Elegantné samodržiace pančuchy s luxusným čipkovaným lemom. Samodržiace pančuchy Bez zosilnenej špičky a päty Lycra dvakrát opletená polyamidovým vláknom Silikónový prúžok na vnútornej strane lemu Sila 15 DEN..

  7.89 €
 • 3 pack čipkovaných nohavičiek Stella
  3 pack čipkovaných nohavičiek Stella

  Zvodné dámske nohavičky s prázdnym rozkrokom - trojbalenie. Nohavičky sú kombináciou pružnej čipky s jemným, elastickým tylom Pás a lemy rozkroku zakončuje mäkká bielizňová gumička..

  19.99 €
 • Podväzkový pás Daisy
  Podväzkový pás Daisy

  Vyšívaný podväzkový pás Daisy. Pás je z jemnej čipky s detailnou kvetinovou výšivkou, v zadnej časti zjemnený tyl obvody sú zakončené mäkkou elastickou gumičkou v prednej i zadnej časti sú vždy dve upínania na pančuchy s..

  10.99 €
 • Podväzkový pás Rose I.
  Podväzkový pás Rose I.

  Vyšívaný podväzkový pás Rose. Pás je z kombinácie jemnej sieťoviny a tylu s detailnou kvetinovou výšivkou a mašličkou obvody sú zakončené mäkkou elastickou gumičkou v prednej i zadnej časti sú vždy dve upínania na pančuchy..

  10.99 €
 • Komplet košieľky a nohavičiek Alecto
  Komplet košieľky a nohavičiek Alecto

  Rafinovaná čipkovaná košieľka v dráždivo červenej. Z kolekcie Gorgeous! Košieľka je z pružnej kvetinovej čipky Dlhé rukávy a široký okrúhly výstrih, ktorý umožňuje nosenie s odhalenými ramenami Dĺžka tesne pod zadoček..

  27.99 €© 2019 Najnovšie módne trendy. Štýlová dámska a pánska móda: Kontakt