Informácie o prádle:
Kategória: Sťahovacia bielizeň
Dodavateľ:Mitex
Cena:30.99 €

Sťahovacie body Glam v kombinácii pružného mikrovlákna a jemného tylu. Nohavičková časť je v strihu tangá, s laserom rezanými lemami. Ramienka sa dajú na chrbte odopnúť a prekrížiť. Sťahovacie body Ploché švy Okraje rezané laserom MID CONTROL – stredný stupeň zoštíhlenia Prestrih na podprsenku Ramienka odopínateľné iba na zadnej strane Zosilnený bavlnený rozkrok


 • Sťahovacie body Glam strihu tangá
  Sťahovacie body Glam strihu tangá

  Sťahovacie body Glam v kombinácii pružného mikrovlákna a jemného tylu. Nohavičková časť je v strihu tangá, s laserom rezanými lemami. Ramienka sa dajú na chrbte odopnúť a prekrížiť. Sťahovacie body Ploché švy Okraje rezané..

  31.99 €
 • Sťahovacia bezšvová spodnička Hanna 646
  Sťahovacia bezšvová spodnička Hanna 646

  Bezšvová sťahovacia spodnička Hanna so zvýšeným pásom. Vytvaruje Vašu postavu od bruška až po stehná. Z pružného mikrovlákna s antibakteriálnou úpravou. Sťahovacia spodnička Bezšvové prevedenie Antibakteriálna úprava MID..

  18.99 €
 • Sťahovacie body 50419 - pod prsia
  Sťahovacie body 50419 - pod prsia

  Bezšvové sťahovacie body s odopínateľnými ramienkami. Z priedušného mikrovlákna, ktoré tvaruje telo a skvele odvádza telesnú vlhkosť. Diskrétne cesta k Vašej vysnívanej postave. Sťahovacie body Bezšvové prevedenie MID CONTROL..

  39.99 €
 • Sťahovacie body pod prsia MicroClima
  Sťahovacie body pod prsia MicroClima

  Bezšvové sťahovacie body so širokými ramienkami je ušité z pružného a zároveň pevného mikrovlákna s antibakteriálnou úpravou. Body siaha pod prsia, takže ho môžete doplniť svojou obľúbenou podprsenkou. Sťahovacie body..

  30.99 €
 • Sťahovacie body s ÚZKYMI RAMIENKAMI - pod prsia
  Sťahovacie body s ÚZKYMI RAMIENKAMI - pod prsia

  Bezšvové sťahovacie body z pružného a zároveň pevného mikrovlákna s antibakteriálnou úpravou. Ramienka sú na zadnej strane odopínateľné a dajú sa prekrížiť. Body siaha pod prsia, takže ho môžete doplniť svojou obľúbenou..

  30.99 €
 • Sťahovací korzet SUPER TALIA
  Sťahovací korzet SUPER TALIA

  Elegantný sťahovací korzet so všitými nohavičkami, kosticami a maximálnym sťahovacím efektom. Korzetová aj nohavičková časť je pre pohodlnejšie obliekanie vybavené zapínaním na háčiky. Sťahovací korzet MAX CONTROL –..

  34.99 €
 • Sťahovací korzet TALIA
  Sťahovací korzet TALIA

  Elegantný sťahovací korzet pre štíhlejší pás, bruško a boky. S dlhými všitými kosticami a zdvojenou vrstvou pevného mikrovlákna, pre siluetu Vašich snov. Sťahovací korzet MID CONTROL – stredný stupeň zoštíhlenia Korzetové..

  31.99 €© 2019 Najnovšie módne trendy. Štýlová dámska a pánska móda: Kontakt